55 235 42 44

Regulamin

 

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż hurtową za pośrednictwem sieci Internet.

 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie UNIWEX KOTŁY GRZEWCZE SP.  Z O.O. są wolne od wad fizycznych.

 3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 4. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

 5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy przez danego spedytora.

 6. Możliwe są następujące formy płatności:
  - Za pobraniem
  - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi.
  - Przedpłata - rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego.
  Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  - Gotówka - przy odbiorze towaru osobiście.

 7. Przy każdym zamówieniu podajemy czas jego realizacji. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany wcześniej kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

  W przypadku płatności przelewem tj. przedpłata powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu.

  Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmy kurierskie.

 8. W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

 9. W terminie 10 dni od dostarczenia zamówionego produktu konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ramach ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ( Dz. U. z 2000 r., Nr 22, poz. 271) z wyłączeniem przypadków określonych w punkcie 6 niniejszego rozdziału. Aby odstąpić od umowy konsument powinien w terminie oznaczonym w punkcie 1 niniejszego rozdziału wysłać do Sklepu oświadczenie na piśmie listem poleconym. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną, nieuszkodzoną i nieużywaną zawartością.

  Sklep zobowiązuje się do rozliczenia z  konsumentem w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki ze zwróconym towarem i dokumentem sprzedaży.

  Konsument pokrywa koszt odesłania towaru, a także ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w czasie transportu.

  W szczególności bezwarunkowemu odstąpieniu od umowy w ciągu 10 dni nie podlegają artykuły umowy sprzedaży dotyczące artykułów wyprodukowanych pod konkretne zamówienie konsumenta).

 10. Klient odbierając towar jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych  powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie w przypadku sporządzenia protokołu podpisanego przez Klienta i pracownika transportu, opisującego rodzaj i ilość uszkodzeń.

  Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest dołączenie do zgłoszenia reklamacyjnego kopii Faktury Vat, Karty gwarancyjnej (jeśli została wydana) oraz - w przypadku reklamowania wad spowodowanych transportem - kopii protokołu spisanego z przewoźnikiem.

  Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Gwarancji nie podlega towar uszkodzony przy montażu lub w trakcie użytkowania niezgodnego z kartą gwarancyjną oraz z przeznaczeniem produktu.

  Nieznaczne różnice w kolorystyce nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

 11. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki lub na fakturze VAT.

 12. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

OCHRONA PRYWATNOŚCI I DANYCH OSOBOWYCH
1. Sprzedawca jest Administratorem danych osobowych Klienta przekazywanych w związku z korzystaniem ze
Sklepu.
2. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora oraz osoby działające na jego zlecenie wyłącznie w celu
należytej realizacji obowiązków wynikających z zamówień składanych przez Klienta i zawartych w ich wyniku
umów. Dane są podawane dobrowolnie, ale ich podanie w zakresie wskazanym w formularzu może być
konieczne dla prawidłowej weryfikacji i realizacji zamówienia.
3. Dane osobowe umieszczone w bazie danych Sklepu nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te są
gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego
nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Klient ma w
szczególności prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania
lub ich usunięcia.


UNIWEX - KOTŁY GRZEWCZE

Specjalizujemy się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania do spalania paliw stałych: biomasy, odpadów z przemysłu drzewnego i meblarskiego, węgla itp.

Podstawową zaletą naszych kotłów jest wykorzystanie poprodukcyjnych resztek drewna, zarówno kawałkowego jak i rozdrobnionego. Oferujemy systemy energetyczne mogące spalać paliwo o wilgotności od 8 do 60%.

Inwestycja w nasze kotły zwraca się bardzo krótkim okresie czasu przy wykorzystaniu do spalania własnych resztek poprodukcyjnych.
Dokładamy wszelkich starań, aby udoskonalać nasze kotły. Służymy pomocą i radą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.