55 235 42 44

Kocioł UNI-SN 40 kW

Kocioł UNI-SN jest kotłem stalowym wodnym, niskotemperaturowym, z wymiennikiem rurowym o pionowym układzie rur, pracującym w układzie otwartym. Wymiennik kotła jest tak skonstruowany, aby odzyskać maksymalną ilość ciepła z komory spalania i jednocześnie spełniać funkcję wstępnego filtra pyłu, za sprawą pionowo ustawionych rur oraz odpowiednio dobranych prędkości przepływu spalin.

Więcej szczegółów

7 915,05 zł

UNIWEX - KOTŁY GRZEWCZE

Specjalizujemy się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania do spalania paliw stałych: biomasy, odpadów z przemysłu drzewnego i meblarskiego, węgla itp.

Podstawową zaletą naszych kotłów jest wykorzystanie poprodukcyjnych resztek drewna, zarówno kawałkowego jak i rozdrobnionego. Oferujemy systemy energetyczne mogące spalać paliwo o wilgotności od 8 do 60%.

Inwestycja w nasze kotły zwraca się bardzo krótkim okresie czasu przy wykorzystaniu do spalania własnych resztek poprodukcyjnych.
Dokładamy wszelkich starań, aby udoskonalać nasze kotły. Służymy pomocą i radą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.